شرکت مدیران خودرو ، خودروهای زیر را بصورت نقد و اقساط با سه شرایط مختلف به فروش می رساند که در تصویر زیر شما می توانید پیش پرداخت ها و اقساط 3 ساله این خودروها رو ملاحظه کنید : 

1- شرایط عادی : شرایط خرید عادی خودروهای مدیران خودرو برای عموم آزاد و فعال می باشد و جهت خرید خودروها و استفاده از تسهیلاتی که روی خودروها هست نیازی به ارائه مدارک خاصی جهت ثبت نام نمی باشد.

2- شرایط سازمانی : این شرایط برای سازمان های طرف قرارداد با شرکت مدیران خودرو می باشد که ازینجا می توانید لیست این سازمان ها و ارگان ها رو ملاحظه کنید. در صورتی که در این سازمان ها مشغول به فعالیت هستید می توانید از مبلغ پیش پرداخت کمتری برای خرید خودروی مورد نظر خودتون استفاده کنید.

3- طرح معاوضه : طرح معاوضه ی محصولات مدیران خودرو قبلا فقط منحصر به خودروهای خود شرکت مدیران خودرو بود ولی از سال 1401 این طرح شامل کلیه خودروهای خارجی و داخلی می باشد و  روال کار به این صورت می باشد که با تعیین وقت قبلی ، به همراه خودروی خودتون با مدارک اون به نمایندگی مدیران خودرو دیانت دار واقع در خیابان حافظ مراجه می کنید و پس از تعیین قیمت رایگان خودروی شما توسط کارشناس رسمی دادگستری ، خودروی شما خرید خواهد شد و ثبت نام خودروی صفر مورد نظر شما با حداقل پیش پرداخت انجام خواهد شد و در کمترین زمان ممکن خودرو به شما تحویل داده خواهد شد.

آغاز فروش اقساطی کلیه محصولات مدیران خودرو با حداقل پیش پرداخت و اقساط بلند مدت 36 ماهه بصورت زیر : 

( آخرین به روز رسانی در تاریخ 1401/06/23 )

شرایط اقساطی خودروهای ام وی ام ( MVM ) و فونیکس ( Fownix )

شرایط خرید اقساطی مدیران خودرو 14010623
شرایط خرید اقساطی مدیران خودرو 14010624