در صورتی که تصمیم به خرید اقساطی خودروی ایکس 22 پرو IE که بروز ترین تیب خودروی ایکس 22 مدیران خودرو می باشد دارید تا انتهای این مطلب با همراه باشید.

آنچه که ایکس 22 پرو IE را از سایر تیب های ایکس 22 متمایز می کند موتور توربوشارژ جدید و امکانات و آپشن های جدید تر این خودرو می باشد که می توان به آینه های برقی، گرمکن صندلی، استارت دکمه ای و ... اشاره کرد.

شرایط خرید اقساطی خودروی ایکس 22 پرو IE از نمایندگی مدیران خودرو دیانت دار

شرایط فروش ایکس 22 پرو IE :

شرکت مدیران خودرو ، طرح های فروش متنوعی برای محصولات خود در نظر گرفته است که شامل سه طرح فروش زیر می باشد که در زیر به توضیح آن ها خواهیم پرداخت :

  • طرح عادی
  • طرح سازمانی
  • طرح معاوضه

طرح فروش عادی این خودرو برای عموم آزاد می باشد و نیازی به ارائه مستندات شغلی از سازمان هایی که طرف قرارداد با مدیران خودرو هستند نمی باشد که لیست این شرکت ها را می توانید ازینجا ملاحظه کنید.

    • شرایط فروش عادی محصولات مدیران خودرو معمولا 10 درصد پیش پرداخت بیشتری نسبت به شرایط سازمانی خرید خودروها دارد که مبلغ پیش پرداخت و اقساط خودروی ایکس 22 پرو رو می توانید ازینجا مشاهده کنید .
    • شرایط فروش سازمانی خودروهای مدیران خودرو معمولا 10 درصد پیش پرداخت کمتری نسبت به شرایط عادی دارند و نیاز به ارائه مستندات شغلی از شرکت و یا سازمان مربوطه می باشد.
    • در صورتی که خودرویی از مدل 91 به بالا داشته باشید می توانید با خودروی صفر ایکس 22 پرو IE معاوضه نمایید و از شرایط معاوضه محصولات مدیران خودرو استفاده نمایید، روند کار نیز به این صورت می باشد که جهت کارشناسی و قیمت گذاری خودروی خود باید به نمایندگی مدیران خودرو دیانت دار مراجعه کنید و پس از قیمت گذاری ، مبلغ به توافق رسیده به عنوان پیش پرداخت خودروی ایکس 22 پرو IE لحاظ خواهد شد و مابقی را نیز می توانید بصورت اقساطی و یا نقد پرداخت کنید.