mvm, اخبار خودرو, ام وی ام, دانستنی های خودرو

مصرف سوخت ام وی ام 315

مصرف سوخت ام وی ام 315 مدیران خودرو

در این مطلب سعی تصمیم داریم شما را با میزان مصرف سوخت خودروی ام وی ام 315 از شرکت مدیران خودرو بررسی کنیم .

خودروی ام وی ام 315 یکی از هاچبک های کم مصرف در بازار ایران هست که میزان حجم باک آن 50 لیتر می باشد و میزان مصرف سوخت آن ، صدی 6 لیتر است. مصرف سوخت ترکیبی این خودرو در حدود صدی 5.4 کیلومتر می باشد که نسبت به خودروهای پراید و 206 کمتر می باشد. 

جالب است که بدونین میزان مصرف سوخت خودروی MVM 315 با روشن کردن کولر تفاوت محسوسی نخواهد داشت.

معرفی خودروی MVM 315 + در نمایندگی مدیران خودرو دیانت دار

مصرف سوخت پژو 206

پژو 206 اتوماتیک در مسیرهای شهری و پرترافیک مصرفی برابر با 10.1 لیتر و در مسیرهای خارج شهری واتوبان مصرفی برابر با 5.8 لیتر بنزین را از خود به جای می‌گذارد که بدین ترتیب، میزان مصرف سوخت 206 اتوماتیک به‌صورت ترکیبی تقریباً برابر با 7.3 لیتر در هر صد کیلومتر خواهد بود.

مصرف سوخت پراید

در میان محصولات شرکت خودروسازی سایپا، خانواده X100 یا همان پراید به‌عنوان کم‌مصرف‌ترین خودروی تولید داخل حضور دارد. آن‌طور که سایپا در بخش مشخصات فنی این خانواده اعلام کرده است، مصرف سوخت این خانواده به صورت سیکل ترکیبی 44/ 6 لیتر به ازای طی مسافت 100 کیلومتر است.

در کل اگه بخوایم میزان مصرف سوخت خودرهای پراید، 206 و 315 رو مقایسه کنیم باید بگیم که خودروی ام وی ام 315 با توجه به داشتن موتور 1500 سی سی، میزان مصرف سوخت ترکیبی کمتری نسبت به خودروهای پراید و 206 دارد و در صورتی که یکی از ملاک های انتخاب خرید خودرو برای شما میزان مصرف سوخت آن می باشد می توانید خودروی MVM 315 رو انتخاب کنید که خیالتون از بابت هزینه های مصرف سوخت آن راحت بشه.

چنانچه تصمیم به خرید خودروی ام وی ام 315 دارین و در خرید خود مردد هستید، از طریق راه های ارتباطی درح شده در بخش تماس با ما ،  با کارشناسان فروش نمایندگی دیانت دار در تماس باشین و از جزئیات بیشتر این خودرو ها و شرایط پرداخت آن ها مطلع شوید .

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.